PL | PL | UK | UK | IE | IE | DE | DE | AT AT
Nopalina
NOPALINA CZY
ZIELONA KAWA? SPRAWDŹ! Start Gdzie kupić Skład Historia Dawkowanie Bezpieczeństwo Plan Zasady Artykuły Opinie Pytania i odpowiedzi Kontakt

Nopalina - najskuteczniejszy błonnik witalny z USA

 

 

Polecam Nopalinę, stosowałam po ciąży, schudłam szybko i bez efektu jojo (oczywiście nie objadałam się przesadnie). Co dla mnie bardzo ważne, produkt jest w 100% naturalny. Wcześniej próbowałam innych cudownych tabletek, ale bez efektu.

                 KAROLA

opinia z forum  www.gazeta.pl

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
WYBIERAM
PRZELEW ZWYKŁY
WYBIERAM

BŁONNIK

WITALNY

  Z USA

KARTA PŁATNICZA / PAYPAL
WYBIERAM
  • 100% naturalny błonnik witalny,

  • specjalnie wzbogacony skład o wyjątkowo skuteczne źródła błonnika: babkę jajowatą (Plantago ovata), kanadyjski len, łodygę kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica) oraz czerwoną pomarańczę (citrus sinensis L)

  • zdecydowanie skuteczniejszy od innych błonników witalnych występujących na rynku z uwagi na specjalny skład,

  • wyłącznie naturalne składniki, bez dodatków chemicznych,

  • skład opracowany przez argentyńskiego doktora Hectora Olivę, wyjątkowa skuteczność potwierdzona ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, krajach Ameryki Południowej i w Hiszpanii,

  • pełne bezpieczeństwo stosowania – Nopalina przeszła rygorystyczne badania jakościowe i została dopuszczona do obrotu w Polsce i Unii Europejskiej: nr certyfikatu: HŻ-P-PG-435-1-365/2013

 

 

​​© 2015 NOPALINIA.EU. All rights reserved. No animals were harmed in the making of our product.

PL: Używanie strony równoznaczne jest z akceptacją Polityki prywatności i oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies  

EN: By using this site you agree to the placement of cookies on your computer in accordance with the terms of our policy.

 

                                   Terms and Conditions          Regeln und Bedigungen          Regulamin sklepu internetowego  

Nopalina, Nopalinia Max, Nopalinia, odchudzanie

 

​​asystor slim linea 20+ linea 30+ linea 40+ linea 50+ skuteczne odchudzanie szybkie odchudzanie na odchudzanie szybko schudnąć tabletki na odchudzanie tabletki odchudzające preparaty na odchudzanie preparaty odchudzające

Najskuteczniejszy błonnik witalny na rynku.

 

Dlaczego Nopallina – najskuteczniejszy błonnik witalny z USA?

 

Odmiany błonników witalnych występujących dotychczas na rynku, choć w pełni naturalne, nie zapewniają pełnej skuteczności z uwagi na ograniczony skład. Zawierają one dwa składniki: babkę płesznik oraz babkę jajowatą.

 

Tymczasem Nopalina to specjalnie opracowana przez argentyńskiego lekarza doktora Hectora Olivę formuła skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by zapewnić maksymalną skuteczność błonnika witalnego.

 

Podczas gdy odmiany błonników witalnych występujących dotychczas na polskim rynku nie są w stanie przedstawić wiarygodnych danych, potwierdzających ich skuteczność, efektywność Nopaliny potwierdza jej niesłabnąca od 2006 roku popularność w krajach obydwu Ameryk. Nasz produkt obecny jest we wszystkich największych sieciach aptek w USA.

Czym wyróżnia się Nopalina – najskuteczniejszy błonnik witalny z USA?

 

Nopalina została opracowana przez argentyńskiego lekarza doktora Hectora Pablo Olivę i bije rekordy popularności na całym świecie. W przeciwieństwie do innych błonników witalnych, występujących na rynku, składających się wyłącznie z babki płesznik i babki jajowatej, zawiera w swym składzie najskuteczniejsze źródła błonnika witalnego, występujące w przyrodzie.

 

Jaki jest skład Nopaliny – najskuteczniejszego błonnika witalnego z USA?

 

Skład Nopaliny: babka jajowata (Plantago ovata), kanadyjskie nasiona lnu, łodyga kaktusa opuncji figowej (Opuntia ficus indica), czerwona pomarańcza (citrus sinensis L), otręby owsiane, otręby pszenne, ananas, grejpfrut, jabłko.

 

Co niezwykle istotne, Nopalina to nie tylko najskuteczniejszy skład, lecz również unikalne proporcje specjalnie opracowane przez doktora Hectora Pablo Olivę.

 

Jak działa Nopalina – najskuteczniejszy błonnik witalny z USA?

 

Nopalina to najlepszy dostępny na rynku w 100% naturalny produkt oczyszczający organizm z toksyn oraz idealnie regulujący przemianę materii i zwiększający witalność. Nopalina to lekkość, energia, czysty organizm i wspaniałe samopoczucie.

 

W jakich opakowaniach występuje Nopalina – najskuteczniejszy błonnik witalny z USA?

 

Nopalina występuje w oryginalnych opakowaniach licących 454 gram. Jedno opakowanie wystarcza na cały miesiąc kuracji.

 

Jak stosować Nopalinę – najskuteczniejszy błonnik witalny z USA?

 

1 łyżkę stołową Nopaliny należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie.

 

Podczas stosowania produktu należy wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.

 

W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopaliny przy każdej z dwóch porcji dziennych. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).

 

ZACZNIJ ODCHUDZANIE Z NOPALINĄ >>>